Іван Крулько: Зниження ціни на газ нереалістичне лише у темниках Адміністрації Президента

Одразу після перемоги на виборах Юлії Тимошенко будуть скасовані незаконні рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення, а законопроект, який знизить вартість газу щонайменше вдвічі, буде ухвалений у парламенті.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час «Політклубу з Віталієм Портниковим» на телеканалі «Еспресо».

Парламентарій зауважив, що нещодавно йому в руки потрапили темники, які розсилає Адміністрація Президента своїм спікерам.

У документах зазначається, що треба розповідати людям про нереалістичність гарантій про зниження ціни на газ, а також вбивати в голови громадян, що Юлія Тимошенко цього не зробить.

«Зробить, як зробила свого часу, реприватизувавши «Криворіжсталь»! Хоча всі кричали, що це неможливо», – запевнив Іван Крулько.

Заступник Голови партії також заявив: те, що влада запропонувала МВФ таку форму збереження дефіциту бюджету у межах 3%, як підвищення ціни на газ у 12 разів,  – нечесно і злочинно щодо людей.

Він переконаний, МВФ цікавить тільки одна річ: щоб дефіцит бюджету був не більше 3%, а яким чином це буде досягатись: за рахунок підняття цін на газ чи інших фінансових механізмів – це справа країни, яка позичає гроші у Фонду.

«Чинна влада, якій люди у 2014 році довірили керувати країною і яка обіцяла «Жити по-новому», довела їх до межі бідності та принизила людську гідність. Бо коли ми говоримо про гідність людини, то вона полягає в тому, щоб мати можливість зі своїх доходів оплатити видатки і прожити місяць, а не просити подачок у держави у вигляді субсидій. Коли люди будуть жити гідно, тоді не буде підкупу виборців і буде середній клас», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова