Іван Крулько: Забудова старого Києва може перетворити місто на суцільний торговий центр

Ми не маємо допустити, щоб Київ з культурної столиці з тисячолітньою історією і найважливішими цінностями культурної спадщини перетворилася у суцільний торговий центр.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько у сесійні залі під час  розгляду парламентом проекту постанови «Про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м.Києві» (№8541).

«Не можна допустити, щоб території, де знаходяться найважливіші цінності культурної спадщини   України, були брутально забудовані. Треба, щоб на цих територіях зростали молоді українці, які вивчатимуть історію древнього Києва та України, а не  створюватимуть нові торгові центри та МАФи, захаращуючи їх рекламними конструкціями, не цікавими для туристів», – зауважив народний депутат.

Політик закликав депутатів підтримати проект постанови, а також рекомендувати столичній владі вжити обмежувальні заходи щодо забудови центральної частини столиці, яка перебуває під захистом ЮНЕСКО і має історичну та культурну цінність для України.

«Такі рішення і постанови мають нас об’єднувати. Ми розуміємо, що вони не є обов’язковими. Це  рекомендація і її можуть не виконати, об неї можуть витерти ноги  і робити своє. Але парламент має заявити свою позицію із цього питання», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова