Іван Крулько: Вирок системі

Зараз влада робить усе можливе, аби через телевізор люди повірили, що живуть добре. Але люди заглядають у свій гаманець і отримують квитанції за комунальні послуги, і розуміють, що живуть, м’яко кажучи, погано – за межею бідності.

За всіма тирадами, як Україна росте, ми стали найбіднішою країною Європи офіційно. Завжди Україна була вище, ніж Молдова, з точки зору ВВП на душу населення. Були часи, коли ми були вище, як румуни і словаки. А зараз стали найбіднішими.

Це вирок системі.

І коли Юлія Тимошенко пропонує знизити тиск, зокрема, в ціні на газ, то це робиться не тільки, щоб люди менше платили, а щоб запустити економіку, щоб підприємства запрацювали. Бо у багатьох сферах газ є ціноутворюючим.

Крім того, ключовим у запуску економіки має стати законність і правопорядок, щоб інвестор, який приходить в Україну, розумів, що гроші, які він вкладає в українську економіку, кудись не зникнуть і , що банк не рухне, в який він покладе гроші.

Це все ті речі, які чекають, у тому числі, від президента. Бо президент має бути стабілізатором ситуації в країні і люди, коли будуть обирати, мають бачити у майбутньому кандидаті в президенти людину, яка зможе стабілізувати ці речі і не дати можливості далі коливати систему, яка багато в чому й так на глиняних ногах.

Іван Крулько, народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 11 січня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова