Іван Крулько: Від перевірки НАК «Нафтогаз» залежить добробут кожного українця

«Батьківщина» ініціювала створення Тимчасової слідчої комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності НАК «Нафтогаз», яка має дати відповіді на низку важливих для суспільства і країни питань.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «НАШ».

«Зокрема, нас цікавить, чому не збільшується видобуток державного газу, хоча можливості такі є, і нам щороку показують плани з його збільшення, і навіть беруть для цього на роботу іноземців за великі гроші. Чому компанія, яка була найбільшим платником податків до держбюджету, показує збитки, а не доходи за таких драконівських тарифів і цін на газ, і не планує доходів у 2022-му, і куди йдуть гроші, які сплачують люди? Чому була провалена підготовка до опалювального сезону?» – зауважив Іван Крулько.

На його думку, збільшення видобутку газу мало б стати пріоритетом діяльності уряду.

«Україна мала б кинути всі сили на збільшення видобутку власного газу, аби гарантувати енергетичну безпеку України, аби забезпечити українців дешевим газом, зокрема, щоб ефективно відбивати російську агресію. Було б правильно і важливо перевірити НАК «Нафтогаз» на рівні парламенту і спеціальної комісії, чому цього не робиться, бо від цього залежать енергобезпека України й добробут кожного українця, який платить зі своєї кишені за використання газу», – резюмував він.

Іван Крулько нагадав, що постанова про створення ТСК вже пройшла регламентний комітет, і висловив сподівання, що вона буде проголосована на наступному пленарному засіданні Верховної Ради України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова