Парламент розгляне постанову про створення ТСК, яка розслідуватиме корупційну діяльність «Нафтогазу»

Парламентський комітет з питань Регламенту одноголосно підтримав проєкт постанови №6340 про створення Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме корупційну діяльність «Нафтогазу».

Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини», Перший заступник голови комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Євтушок на своїй Фейсбук-сторінці.

«Проєкт винесли в сесійну залу, де, сподіваюся, отримаємо позитивне рішення парламенту. Потрібно 150 голосів», – написав Сергій Євтушок.

ТСК, ініціатором створення якої є Юлія Тимошенко, розслідуватиме факти можливих корупційних дій, які призвели до значних втрат дохідної частини бюджету України в роботі НАК «Нафтогаз». Зокрема, необґрунтовані завищені тарифи для населення та незакачку газу влітку за доступною ціною.

«Не закачати газ у газові сховища і не покласти вугілля на склади – випадковістю бути не може. Це конкретна диверсія проти країни», – переконана Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, під час засідання Погоджувальної ради лідери депутатських фракцій і груп одноголосно підтримали пропозицію Юлії Тимошенко про розгляд на цьому пленарному тижні проєкту постанови №6340 про створення ТСК, яка розслідуватиме корупційну діяльність «Нафтогазу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова