Іван Крулько: Українська молодь потребує соціальних гарантій та національно-патріотичного виховання

Українській молоді необхідно дати соціальні гарантії, треба виховувати її в національно-патріотичному дусі, щоб вона не виїжджала масово за кордон, а будувала сильну українську державу.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ухвалення у парламенті постанови №5570 «Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему «Ціннісні орієнтири сучасної української молоді».

Політик звернув увагу на соцопитування, згідно з якими 60% української молоді хоче виїхати з нашої держави і більше ніколи не повертатись назад.

«Це і є показником того, як молодь думає і як вона зорієнтована, змобілізована, аби будувати українську державу… А з іншого боку, як вона може думати, якщо в Україні немає жодної програми для молоді щодо доступності житла, жодної програми для сільської молоді?» – риторично зауважив він.

На думку Івана Крулька, аби докорінно змінити ситуацію, треба вже зараз вживати радикальні заходи, які насамперед мають стосуватись соціальних гарантій для української молоді та її національно-патріотичного виховання.

Мова йде, зокрема, про забезпечення першим робочим місцем, доступним житлом, про надання ефективної можливості побудови сім’ї та розвиток молоді у дусі національного-патріотичного виховання.

На переконання парламентаря, важливо не лише ухвалити постанову №5570, а й її імплементувати.

«А це неможливо без ухвалення низки державних програм, які успішно діють у Європі і яких досі немає в Україні. Зокрема, йдеться про програми національно-патріотичного виховання, працевлаштування молоді, доступного житла, програми для сільської молоді тощо», – уточнив депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова