Іван Крулько: У порядку денному Верховної Ради мають бути питання, які справді турбують людей

Дав коментар «Голосу України» щодо планів «Батьківщини» на новий політсезон.

Під час нової сесії «Батьківщина» продовжуватиме займати державницьку позицію, обстоюватиме справедливість та інтереси людей.

Одними із першочергових і невідкладних питань сьогодні, на нашу думку, є зниження «драконівських» тарифів, підвищення соціальних стандартів, пенсій і зарплат, виведення економіки з кризи.

Бо співвідношення того, як зростають зарплати, пенсії і тарифи та ціни на харчі – це відверте знущання над людьми. Так, у річному вимірі згідно з даними Держстату газ подорожчав на 164,5% (і це без врахування вересневого підвищення ціни до 15 – 20 грн за куб), електроенергія – на 36,6%, соняшникова олія – на 79%, цукор – на 83,5%, яйця – на 33%. При цьому розмір зарплат і пенсій практично не змінився.

На жаль, така політика прирікає українців на бідність і штовхає на виїзд за кордон!

На думку «Батьківщини», українці мають споживати газ вітчизняного видобутку за адекватними цінами, а не втридорога! Тим паче, що за Конституцією, надра – це власність народу, і обсягів видобутого українського газу достатньо для покриття потреб населення. Не кажучи вже про те, що харчі не можуть коштувати в аграрній державі дорожче, ніж у Європі.

«Батьківщина» категорично проти збільшення податків для українців! Неприпустимо збільшувати доходи держави за рахунок збільшення тиску на бізнес і громадян, коли значна частина населення живе у бідності і в країні процвітає корупція та контрабанда!

Замість підвищення податків, якого хочуть «Слуги народу», ми пропонуємо покращувати інвестклімат, стимулювати створення виробництв із високою доданою вартістю і робочих місць, боротись із корупцією і контрабандою.

Актуальною буде й тема землі. На «гарячу лінію» «Батьківщини» за літо надійшло сотні заяв про рейдерські захоплення сільгоспземлі через запуск так званого ринку, про неврегульованість багатьох питань, неготовність нотаріусів, оцінщиків тощо.

Сподіваємось, влада і монобільшість визнають свої помилки і нарешті почнуть ставити на порядок денний питання, які справді турбують людей.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», «Голос України», 7 вересня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова