Іван Крулько: У Банкової немає бажання ухвалювати проект закону «Про тимчасово окуповані території»

Як я і прогнозував два тижні тому, у Банкової немає бажання ухвалювати проект закону «Про тимчасово окуповані території», що підтвердила сьогодні під час Погоджувальної ради представник президента у ВРУ Ірина Луценко, знявши проект з розгляду.

Банкова виставила цей проект закону для обговорення лише для того, аби проголосувати за продовження на рік дію закону «Про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей», тобто про окремий статус Донбасу. Адже він не викликав таких гарячих дискусій у парламенті.

Спочатку доопрацьований законопроект «Про тимчасово окуповані території» не ставили на порядок денний, бо нібито з ним не ознайомились депутати. Але це не правда. Бо всі, хто хотів, долучились до його обговорення на робочій групі. Більше того, коли є політична воля прийняти документ, то у депутатів не питають, чи встигли вони з ним ознайомитись, його вкидають зранку до Верховної Ради, ввечері за нього голосують у цілому, вночі його підписує президент, а на завтра – його друкують у «Голосі України».

А зараз Банкова знімає його з розгляду, нібито тому, що проект «понівечено» депутатами і зламано стратегію президента. Про яку стратегію йдеться? Про те, що з закону забрано можливість торгівлі з окупованими територіями і пункт про легалізацію Мінської угоди? Чи що речі названі своїми іменами – війна війною, а не АТО, а РФ – агресором?

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 грудня 2017р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова