Сергій Власенко: Потрібна стратегія повернення Україні окупованих територій, а не одноразові піар-акції

Депутати «Батьківщини» підтримали у першому читанні законопроєкт № 3984 щодо допуску дізнавачів, слідчих, прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Під час обговорення документа в парламенті, заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко зауважив, що в той час, як в країні сьомий рік триває війна, чинний президент, як і попередній, не зміг сформулювати концепцію повернення, реінтеграції окупованих територій.

«Сьомий рік триває збройна агресія Російської Федерації на нашу країну. На жаль, попередній президент замість того, щоб запропонувати концепцію відсічі збройній агресії, спочатку підписував Мінські угоди, а потім їх критикував. Він спочатку вітав формулу Штайнмаєра, а потім її критикував. Але під час війни продовжував торгувати з РФ. Чинний президент за півтора року теж не зміг сформулювати концепцію повернення, реінтеграції окупованих територій. Натомість нам пропонують точкові речі», – обурився Сергій Власенко.

Народний депутат наголосив, що депутати «Батьківщини» підтримують законопроєкт № 3984 у першому читанні.

«Нам не запропонували концепцію перехідного правосуддя. Натомість нам пропонують необхідний, але точковий законопроєкт, який не вирішує всіх проблем і є недосконалим з точки зору юридичної техніки», – зазначив Сергій Власенко.

Водночас народний депутат закликав президента озвучити нарешті свою власну позицію та бачення щодо повернення окупованих територій.

«Шановний пане президенте, весь український народ очікує від Вас Вашого бачення повернення окупованих територій. Не від Ваших людей з найближчого оточення, а від Вас особисто. Тому, будь ласка, у щорічному посланні дайте конкретно Ваше бачення, як це має відбуватися, а не заміняйте це фріковими шоу», – наголосив Сергій Власенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова