Іван Крулько: Щоб реально наблизитись до Європи, треба підняти рівень життя в Україні

Українці не будуть масово виїжджати за кордон після отримання безвізового режиму.

Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «NewsOne», коментуючи введення Радою Європи у четвер безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до країн Шенгенської зони.

«Щоб бути реально ближчими до об’єднаної Європи, куди ми прагнемо вступити, в Україні треба підвищувати соціальні стандарти і піднімати рівень життя. Бо сьогоднішній рівень життя не дає змоги українцям відвідувати Євросоюз у туристичних цілях. Там усе дорожче. Це ще один бар’єр, який треба подолати Україні», – зазначив він.

Крулько уточнив, що наразі, за статистикою, лише не більше 20% українців подорожують за кордон.

«Це дуже мала, вбивча цифра! І чим далі рухаємо із заходу на схід, тим менше громадян України були десь в Європейському Союзі», – зауважив народний депутат.

Політик зепевнив, що йому б дуже хотілось, аби якомога більше молодих людей мали змогу поїхати за кордон, аби зрозуміти, що таке цінності об’єднаної Європи.

На думку Івана Крулька, Україна могла раніше отримати безвізовий режим, якби реально проводила реформи та боролась із корупцією, як це робила Молдова і Грузія, які йшли після України в питанні набуття безвізового режиму, але отримали його швидше за Україну.

Як вже повідомлялося, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що надання безвізового режиму для України – це заслуга не влади, а нашого народу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова