Іван Крулько: «Шерше ля фам» чи все ж «шерше ль ом»?

Учора відбулося чергове інформаційне вкидування особисто від Порошенка про те, як йому важко, бо він нібито змушений повертати уявні борги Юлії Тимошенко.

Коментуючи причини неадекватного підвищення ціни на газ, президент французькою порадив «шукати жінку», яка у 2008-му була прем’єр-міністром і підписала угоду з МВФ.

Тільки от Петро Порошенко упустив те, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко взяла кредит МВФ у час світової економічної кризи всього під 3% (!) на три роки. І він був повністю погашений у 2012 році, як це й передбачалось угодою.

І у 2008 році Петро Порошенко на посаді голови Ради Нацбанку, а пізніше й на посаді міністра закордонних справ вітав це, а зараз розповідає про «шерше ля фам». Цікаво, коли він був щирий – тоді, чи зараз?

Адже усі борги, які хочуть «повісити» на Тимошенко зараз – це борги, які набрав Порошенко за час свого президентства. До того ж ще й були випущені євробонди під нереальні 9,5%, яких жодна країна світу не випускає, щоб залучити кошти.

Мене, чесно кажучи, вже дістала брехня і маніпуляція від Порошенка та його свити. І те, як вони намагаються спихнути свою непрофесійність і нездатність керувати країною на Юлію Тимошенко. Як це, до речі, робили всі попередні президенти.

І ще одне. Сьогодні Кремль оприлюднив санкційний список. Так от у ньому є Юлія Тимошенко і значна частина команди «Батьківщини». Але немає Порошенка, його бізнес-партнерів, зокрема із БПП. А також його компаній. Ні Рошена, ні Ленінської кузні, ні Богдана, деякі з яких платили і платять податки в бюджет країни-агресора.

Так само, як в українському санкційному списку немає спонсорів «кремлівського режиму», хоч вони є у санкційних списках США і ЄС, а Порошенко обіцяв «дзеркальні санкції».

Випадково? Не думаю!

Сьогодні розставлені всі крапки над «і». І той міф, який так старанно вибудовувала Банкова, рухнув.

Думаю, попередні факти красномовніші. Хто і чий бізнес захищає і чому? І хто справжня «рука Кремля»? Схоже, що тут «шерше ль ом», а не «шерше ля фам»?

Тому шукайте жінку, але не там, де каже Петро Порошенко, а у виборчому бюлетені на президентських виборах.

 Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», УП.Блоги, 2 жовтня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова