Іван Крулько: Розслідування Австрією відмивання грошей українських банків – негативний сигнал для Порошенка

Розслідування антикорупційною прокуратурою Австрії справи щодо відмивання коштів українськими банками – позитивний сигнал для початку подолання корупції в Україні і негативний для команди Порошенка.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько у коментарі телеканалу NewsOne.

Парламентарій нагадав про те, як за дорученням Петра Порошенка тодішня голова Нацбанку Валерія Гонтарева влаштувала «вбивство» українських банків і діяла виключно в інтересах компаній, афілійованих з президентом.

«Частина ліквідованих банків були дійсно проблемними, але частина – були реальними. Їх банально знищили, щоб розчистити майданчик під банки, які контролюються корпорацією «Рошен». Кошти, які йшли з банків-банкрутів за кордон, насправді, могли відмиватись, як стверджує антикорупційна прокуратура Австрії, через австрійські банки», – припустив Іван Крулько.

За його словами, Нацбанк діяв не в інтересах української держави, а в інтересах бізнесу президента.

«Це є ганьбою для України, яка хоче рухатись до ЄС і НАТО. Ця афера дорого обійшлась українським громадянам і бізнесу», – зауважив заступник Голови партії «Батьківщина».

Іван Крулько переконаний, нова влада, яка прийде вже у квітні, має серйозно зайнятись боротьбою з корупцією та дати шанс Україні ставати європейською державою.

«Якщо корупція не буде подолана, то нам не бачити ні ЄС, ні НАТО. Саме тому корупція, потоки та схеми, які залишились з часів Януковича, і які успішно були очолені представниками нинішньої влади, повинні бути розслідуванні», – переконаний він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова