Іван Крулько: Путінський режим має відповісти за військові злочини на Донбасі та збиття MH17

Розслідування збиття літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній має відбутись на найвищому рівні, щоб притягнути до відповідальності Російську Федерацію за військові злочини на території України та розв’язання війни на Донбасі.

На цьому наголосив  заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в  сесійній залі під час розгляду законопроекту «Про ратифікацію Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року» (№0194).

«Батьківщина» підтримує ратифікацію цієї Угоди, тому що це дасть змогу краще розслідувати справу про військовий злочин, що вчинила Російська Федерація на території України», – зазначив Іван Крулько.

За його словами, після цієї катастрофи світ зрозумів, що Росія є організатором агресії на Донбасі та інакше почав ставитись до вбивств російськими військовими тисяч українців.

«Розслідування цієї катастрофи є справою честі правоохоронної системи всього світу, щоб притягнути  до кримінальної відповідальності військових злочинців на чолі з Путіним, який розв’язав війну на Донбасі і анексував Крим. Правда рано чи пізно буде встановлена, а злочинці  відповідатимуть за кримінальним законодавством світу в Гаазі», – резюмував політик.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова