Іван Крулько: Потрібно спростити бюрократичні процедури при реєстрації вимушених переселенців і збільшити фінансування відповідних програм 

«Батьківщина» ініціюватиме спрощення бюрократичних процедур при реєстрації вимушених переселенців і збільшення фінансування програми  допомоги для них, через численні звернення, скарги, складнощі при реєстрації та через відсутність виплат.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в ефірі каналу «Суспільне. Буковина».

«Через свої штаби в областях, де є багато переселенців, ми чуємо про проблеми з реєстрацією та виплатами. Наразі «Батьківщина» організувала роботу, щоб допомогти людям пройти всі бюрократичні процедури й зареєструватись. Адже багато хто виїхав з місць проживання без нічого. Дехто навіть документи не встиг забрати, коли відбувалась евакуація», – зауважив Іван Крулько.

Він зазначив, що Голова партії Юлія Тимошенко виступила з ініціативою спростити бюрократичні перешкоди під час реєстрації, щоб оплати для людей здійснювались у повному обсязі та без перешкод.

«Не виключаю, що зараз люди не можуть зареєструватися через «процедури», бо на всіх не закладено достатньо коштів на цю програму до держбюджету України. 600 мільйонів гривень, які було виділено, ледь покривають одноразову виплату для 250 тисяч осіб, якщо брати по дві тисячі гривень для всіх переселенців і по три тисячі гривень на дітей та осіб з інвалідністю», – додав Іван Крулько.

Це питання, переконаний політик, має вирішуватися на рівні парламенту змінами до закону про державний бюджет.

«Є сподівання, що Верховна Рада найближчим часом з ініціативи «Батьківщини» вирішить  це питання, щоб кожна людина, яка потребує допомоги від держави, могла її нормально отримати й зареєструватися», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова