Іван Крулько: Порохоботи, Come ON, досить оббріхувати

Чим відрізняються професійні політологи від порохоботів? Вони не пишуть по тезам з Банкової і не запускають фейків, оббріхуючи конкурентів, за «космічні гроші». Так, як це за Януковича робили «Пол Манафорт і Ко». Бо часом можна серйозно вляпатись. Вони спочатку аналізують першоджерела.

Отже, про дати і першоджерела.

Ювілейний саміт Римського клубу відбувався саме 17-18 жовтня, а не 16-го, як намагаються зараз розповісти «Уколов і Ко» у сліпому бажанні оббрехати Юлію Тимошенко. Про це свідчать дані із сайтів Римського клубу, Ювілейного саміту і Facebook-сторінки Клубу.


Про це ж свідчить і офіційний прес-реліз на офіційному сайті Римського клубу. Там, до речі зазначено, що понад 400 гостей – це лідери думок і видатні особи зі всього світу (…more than 400 international thought leaders and dignitaries from all over the world…), а не студенти, як зневажливо пишуть пан Вовк і пан Уколов.

Юлія Тимошенко була офіційно запрошена на конференцію. Разом із Григорієм Немирею вона сиділа у першому ряді. Відкриваючи засідання, співпрезидент Римського клубу Андерс Війкман особисто привітав Юлію Тимошенко.


Юлія Тимошенко мала окрему зустріч з Андерсом Війкманом, в якого цього дня закінчилися повноваження співпрезидента Клубу. Він підписав для неї її екземпляр доповіді Come on! Цей текст, як видно з фото, увесь у закладках, бо Юлія Тимошенко детально опрацювала його, готуючись до презентації Нового курсу України.

Окрім того, Юлія Тимошенко на полях конференції мала короткі зустрічі з новообраними співпрезидентами Римського клубу Мамфелою Рамфель з ПАР та Сандрін Діксон-Деклев з Бельгії. Про що, власне, й написала на своїй сторінці у фейсбуці: «…я привітала їх з особливим задоволенням. Тому що вони – жінки!».

А також зі ще одним співпрезидентом, повноваження якого завершилися якраз у день конференції, Ернстом Фон Вайцзеккером.

Тому «Уколов і Ко»: інколи краще мовчати, ніж так нахабно брехати…

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», УП.Блоги, 19 жовтня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова