Іван Крулько: Одноразові виплати пенсіонерам – це непрямий підкуп виборців владою

Влада не індексувала пенсії навмисно, щоб потім, напередодні виборі, кинути людям, як подачку, одноразові виплати.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne.

За його словами, коли влада розповідає, що раніше не було можливості індексувати пенсії, а зараз раптом з’явилась, – цьому не варто вірити.

«Насправді пенсії не індексували навмисно, бо хотіли кинути, як кістку, перед виборами президента. Це непрямий підкуп виборців», – обурився політик.

Іван Крулько також уточнив, що це не пряма надбавка за 2 місяці, а те, що за законом належить людям і що їм навмисно не віддавали.

За словами заступника Голови партії, 31 березня люди мають дати пряму оцінку брехливій владі на чолі з президентом. Вони повинні відповідати за неефективне управління Пенсійним  фондом, дефіцит якого наразі становить 167 млрд грн, зауважив Іван Крулько.

«У європейських країнах Пенсійні фонди є найбільшими інвесторами. У нас – його дотують ті, хто платять податки», – сказав він і додав, що у Фонд призначають нефахових людей, які не здатні навести лад у відомстві, яке  само повинно заробляти та підвищувати виплати для українських пенсіонерів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова