Іван Крулько: Ми створимо умови для життя та роботи на Батьківщині

Ініційований Юлією Тимошенко Новий курс України передбачає створення умов для життя та роботи українців на рідній землі.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі NewsOne.

«Сьогодні, на жаль, ситуація катастрофічна. Українці виїжджають за кордон не лише з економічних причин, а через зневіру у владі і відсутність мотивації жити та працювати в Україні. Вони бачать несправедливість, відсутність судочинства, їх постійно обманюють, тому вони виїжджають за кордон цілими сім’ями», – пояснив він.

За словами народного депутата, перше, що треба зробити, – змінити владу в Україні. Новий президент робитиме все, щоб повернути віру в людей та створити відповідні умови для проживання.

«Насамперед, йдеться про створення нових робочих місць, сприятливих умов для відкриття власної справи, бізнесу, придбання квартири в Україні тощо», – уточнив Іван Крулько.

Представник «Батьківщини» також переконаний, що на жаль, нинішня влада неналежно ставиться до трудових  мігрантів, які сьогодні є головним  інвестором в економіку України.

Він зауважив, що торік заробітчани перерахували в країну майже 12 млрд дол.

«Батьківщина» переконана, що кошти, які переказують заробітчани своїм родинам,  є прямою інвестицією  в Україну. З них не можна брати плату чи обкладати додатковими обмеженнями. Люди заробили свої гроші, вони є громадянами України і мають право підтримати родини, які проживають в Україні», – зазначив Іван Крулько.

Заступник Голови партії нагадав, що «Батьківщина» подала у ВРУ законопроект, який  знімає оплату за грошові перекази і посилки українських заробітчан.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова