Іван Крулько: Для євроінтеграції треба реформувати парламент і суди 

Фракція «Батьківщина» системно виступає за реалізацію стратегічного курсу на повноправне членство України в ЄС і євроінтеграцію, бо це укріплює Українську державність і незалежність, тому підтримує проєкт постанови №6132. 

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у Верховній Раді проєкту постанови №6132 про Заяву Верховної Ради України «Щодо пріоритетних питань інтеграції України до ЄС».

Водночас, за словами парламентаря, для реалізації цієї  стратегії, треба реформувати парламент згідно з планом Пета Кокса, щоб він був європейським за духом і по суті, щоб були забезпечені права опозиції, а суди – вільними.

Іван Крулько також зазначив, що «адаптація законодавства України до права ЄС має бути пріоритетом роботи Верховної ради».

«Але поки наш парламент буде приймати такі законопроєкти як №5600, що вбиває український бізнес і підприємництво, не буде ніякої євроінтеграції. Поки в українському парламенті опозиція не матиме контрольних функцій, за що ми боремось, поки не буде закону «про опозицію», а в регламент ВРУ не будуть повернуті розділи, які пропонувала і голосувала «Батьківщина» і тодішній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, не буде  ніякої євроінтеграції.  Так само як не варто чекати євроінтеграції, поки українські суди прийматимуть рішення не за законом, а за телефонним правом», – зауважив Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова