Іван Крулько: Держава має дбати про молодь заради здоров’я нації

Держава має створити можливості для розвитку молоді,  аби нація була здоровою, а країна успішною.

На цьому наголосив народний депутат, голова «Батьківщини молодої» Іван Крулько під час свого виступу на Форумі української молоді, на який з’їхалось близько тисячі студентів з різних куточків України.

«Українська молодь — це ДНК нації, програма розвитку майбутнього країни. І від того, чи будуть створені умови для реалізації молоді, залежить, чи буде нація здоровою, а держава успішною», – заявив Іван Крулько.

За його словами, кожна молода людина має відчути, що держава дає їй можливості для розвитку, і мотивує її на реалізацію своїх талантів.

 

«Держава не має давати молоді готовий результат, вона має дати «вудочку». Ми самі здатні ловити рибу. Та коли сьогодні забирають «вудочку» і заганяють людей у гетто, українська молодь не бачить, як реалізуватись і змушена виїжджати за кордон. Давайте створимо умови для молодих українців і побудуємо разом Євросоюз тут, в Україні», – закликав  народний депутат.

unnamed (17)

Він також нагадав про те, що за часів прем’єрства Юлії Тимошенко було створено Центр національно-патріотичного виховання молоді, але його поховав уряд  Азарова, оскільки тодішня влада не була зацікавлена у вихованні патріотів України.

Іван Крулько зауважив, що Україні треба прийняти законопроект «Про молодь», автором якого він є. Тим більше, що подібний закон щодо створення умов для реалізації молоді є у всіх розвинених країнах світу. На переконання депутата, цей закон увібрав у себе найкращі світові практики та інструменти з підтримки молодих людей.

«У Німеччині, яка має найпотужнішу економіку на континенті, Закон про молодь діє майже 100 років. На  його програми лише з федерального бюджету щороку виділяється 400 млн євро, а це понад 33 євро на кожну молоду особу. І ще 80% фінансування дають громади. Натомість в Україні фінансування молоді становить 12 млн грн, а це 1 гривня на людину», – розповів про сумну статистику парламентар.

Закон «Про молодь» покликаний створити гідні умови для відповідальної молоді, яка  здатна привнести позитивні зміни в суспільстві. Документ дає стимули для створення першого робочого місця роботодавцями, розвитку волонтерства і заняття громадською діяльністю, суттєво збільшує підтримку української молоді з держбюджету, пояснив Іван Крулько.

Нагадаємо, сьогодні у Києві стартував Форум української молоді, що проходить за ініціативи партії «Батьківщина». У заході беруть участь лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, депутати Верховної Ради України, обласних та місцевих рад, міжнародні експерти, науковці, близько 1000 студентів, громадські діячі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова