Іван Крулько:  Дефолт у Росії не за горами – і це може зменшити апетити путіна в Україні

Дефолт, до якого рухається росія завдяки новим міжнародним санкціям, може стати додатковим імпульсом, коли невдоволення росіян буде змушувати путіна применшувати свої апетити і плани в Україні.

Таке переконання висловив народний депутат, заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

За словами політика, рф намагатиметься всіма методами викрутитись, але технічний дефолт не за горами. Він стосуватиметься як державних компаній, так і всього російського бюджету.

«Це призведе до серйозної інфляції, зростання цін, до неможливості виплачувати всередині країни платежі, до зниження купівельної спроможності. І це може бути тим додатковим стимулом та імпульсом, коли невдоволення росіян буде змушувати путіна применшувати свої апетити і плани в Україні», – спрогнозував парламентарій.

Іван Крулько зазначив, що наразі Україна домагається, аби заарештовані російські  кошти, зокрема, з їхнього фонду розвитку, а це близько 400 млрд доларів, були використані для відбудови України. А також, щоб була кримінальна відповідальність у міжнародних судах всіх міжнародних військових злочинців, починаючи з путіна і закінчуючи всіма наближеними, що цю війну розв’язали і принесли  величезне горе на нашу землю.

«Я впевнений, що перемога буде за Україною! Бо ми стоїмо на стороні правди, у нас  прекрасні Збройні Сили, у нас чудові люди, які допомагають один одному, у нас сильні волонтери. І ще буде новий сильний етап для України як члена Євросоюзу», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова