Іван Крулько: «Батьківщина» не підтримуватиме підвищення ціни на газ

«Батьківщина» не підтримує політику підвищення цін на газ для населення, оскільки вона вже завищена утричі.  

На цьому наголосив заступник Голови партії Іван Крулько в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «NewsOne».

«Як стало відомо, у фінплані НАК «Нафтогазу України» на цей рік передбачена можливість зростання ціни на газ на 62%. Це колосальна сума. І якщо це буде реалізовано нинішньою владою, то з одного боку, це буде спрямовано на те, щоб забрати останнє з кишень українських громадян. А з іншого боку, на те, щоб продовжити схему з розкрадання бюджетних коштів через мережу субсидування», – пояснив народний депутат.

За його словами, «Батьківщина» не лише не погоджується з такою політикою, а й вимагає, щоб судове засідання за позовом Юлії Тимошенко щодо незаконного підвищення ціни на газ продовжилося і було винесене правосудне рішення.

«На жаль, наразі суд оголосив перерву. Чому? Бо Кабмін через «Нафтогаз» попросили зробити експертизу ціни на газ. Хоча ми чудово розуміємо, що така експертиза мала бути перед тим, як уряд встановлював ціну на газ для населення. На що, до речі, не мав жодних повноважень», – зауважив парламентар.

Іван Крулько також нагадав, що судовий позов «Батьківщини» стосується навіть не того, яка має бути ціна на газ, а того, що Кабмін не мав повноважень її встановлювати.

«Розгляд справи у Київському окружному адмінсуді доводить, що жодної судової реформи в Україні не відбулося. Адже суди не виносять правосудні рішення, а максимум, що можуть зробити, – це піти на перерву чи оголосити якусь експертизу, щоб узагалі усунутись від винесення рішення. На жаль, сьогодні добитися справедливості в Україні стає дедалі важче», – підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова