Іван Крулько: «Батьківщина» має підтримку в ОТГ

Сьогодні на Волині. Зустрічався із виборцями Рожищенського та Ківерцівського районів, які вперше 29 жовтня обиратимуть собі депутатів в ОТГ.

Сьогодні підтримка «Батьківщини» у цих ОТГ є. Та насторожує те, що деякі наші кандидати отримали так би мовити «дружні» дзвінки, щоб вони знімались з виборів чи реєструвались від провладних політсил.

Під час спілкування люди порушували чимало питань. Та найбільше їх цікавило, коли нарешті буде вирішене питання транспортної інфраструктури між селами та райцентром.

волинь 1

Що буде з соціальною інфраструктурою сіл в ОТГ? Чи закриватимуться ФАПи, школи, лікарні і як надаватимуться медпослуги у селах унаслідок так званих реформ влади?

Куди йдуть гроші від оренди комунальної землі? І хто врешті-решт представлятиме їх у облраді, адже 16 округів Волині на сьогодні опинились без депутатів через недосконалість виборчого законодавства.

волиньНа жаль, змушений констатувати, що позитивних змін від нинішньої влади марно очікувати. Тому сьогодні громадам у першу чергу треба розраховувати на себе та тих депутатів і голів, які будуть обрані у них в ОТГ і зможуть навести лад на місцевому рівні.Адже райони потужні, які за радянських часів процвітали.

Тож за ефективних управлінців та місцевого самоврядування вони зможуть досить швидко надолужити втрачене і почати розвиватись, як це наразі робить санаторій матері та дитини «Пролісок».

Завдяки правильно організованому процесу реалізації путівок, виграному гранту в ЄС по транскордонному співробітництву і зведенню двох сучасних басейнів, один з яких з термальною водою, санаторій отримав друге дихання, а місцеві жителі мають роботу.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини»Facebook, 11 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова