Ірина Верігіна: В Криму поряд з прапором України майорітиме кримськотатарський прапор

Сьогодні День прапора кримськотатарського народу.

Раніше я навіть до кінця не усвідомлювала, що для мене є прапор України. Відчувала гордість за свою країну, але справжнє розуміння через сердце, через душу прийшло вже під час війни.

Лише в 2014 році, коли мене вивезли через сепаратистські блокпости і я побачила в Сватово прапор України, у мене потекли сльози…

Тому я добре розумію, що відчуває сьогодні кримськотатарський народ на анексованій території Криму. Відчуття, напевне, такі ж, як і у справжніх українців, які сьогодні живуть на окупованій частині Донбасу і чекають звільнення від окупанта.

Цього дня хочеться усім нам – і кримськотатарському народові, й українцям – побажати максимальної витримки і не втрачати віру в перемогу.

Вірю, що в Криму поряд з прапором України буде майоріти кримськотатарський прапор. Для цього ми маємо діяти розумно, будувати стратегію повернення анексованих територій та об’єднувати свої зусилля з друзями в боротьбі зі спільним ворогом – агресором.

Крим – це Україна!

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації, Facebook, 26 червня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова