Ірина Верігіна: Перемоги народу

14 червня 2014 року відбулася історична подія на території Луганщини. Бійці батальону «Айдар» звільнили місто Щастя від російських найманців.

Саме ця перемога надихнула на звільнення частини Луганської області, показала, що можна перемагати. На той час – це був переломний момент.

З’явилася впевнена віра в перемогу. І ця віра допомогла ЗСУ, Нацгвардії, добровольчим загонам звільнити від російських окупантів Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, частину Попаснянського та Станично-Луганського району.

Українська армія 20-21 серпня контролювала частину Луганська. Потім, просто здали місто Луганськ, відвівши наші війська та підписавши Мінськ 1.

Але сьогодні хотілося б згадати наших героїв, які підняли над Щастям український прапор та подякувати їм.

Але не можу не згадати і трагічну подію в історії Луганщини. Саме в ніч з 13 на 14 червня був збитий літак ІЛ-76. В результаті загинули 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади та 9 членів екіпажу.

Незважаючи на попередження про плани російських найманців збити літак, військово-транспортний ІЛ-76 з підкріпленням був відправлений в Луганський аеропорт, де і відбувалася трагедія.

Я це згадую для того, щоб під час ейфорії від свят, не забували тих героїв, які загинули на нашу Україну. А також за тих, що сьогодні там на передовій, під щоденними обстрілами боронить нашу землю. Миру в країні не має, а продовжується страшна війна.

А безвіз ми отримали тому, що саме український народ виборов цю перемогу в запеклій боротьбі.

Ірина Верігіна, голова Луганської обласної парторганізації «Батьківщини», Facebook, 14 червня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова