Ігор Луценко: Подолання залежності від Росії – це питання національної безпеки України

Питання національної безпеки України – це подолання залежності від Росії, зокрема, в плані трудової міграції.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи ініціативу міністерства інфраструктури обмежити пропуск через автомобільні та піші пункти пропуску на кордоні з Росією, він наголосив, що українцям варто більше дивитися у бік Європи.

«У довгостроковій перспективі має бути програма, яка запропонує українцям альтернативу Росії. Адже це країна-агресор, і українцям небезпечно знаходитися там», – сказав Ігор Луценко.

На його переконання, економічна ефективність пасажирських перевезень із Заходом буде набагато вищою, ніж від поїздів до Росії.

«Запровадження візового режиму з Росією, передусім, стосується безпеки громадян в Україні, щоб сюди не приїжджали небезпечні гастролери і не скоювали замахи на відомих політиків і діячів», – додав Ігор Луценко.

Депутат також нагадав, що «Батьківщина» ще 2015 року виступила у парламенті з ініціативою денонсації Договору з РФ та виходу із СНД. Проте тоді, на жаль, МЗС заблокувало це питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова