Ігор Луценко: Убивство правозахисниці як розгул бандитизму

Убили юристку Ірину Ноздровську. Наскільки я знаю – одну з небагатьох, яка не опустила руки, коли трапилася трагедія у її сім’ї, і продовжила зусилля, шукаючи справедливості.

Вона – одна з небагатьох, якій цю справедливість вдалося досягти. Вбивцю її сестри вдалося посадити в тюрму. Але відновлена рівновага тривала недовго. Вбили і її.

Вона намагалася грати за правилами. Але виявилося, що цього недостатньо.

Не варто дивуватися тому, що сталося. Скоріше варто дивуватися, що таке нині не є правилом. Розвалена Аваковим слідча система у поліції: назвіть хоча б три резонансних вбивства, які розкрито за останні чотири роки?

Назвіть хоча б одне? Отож.

Тому як можна не дивуватися, що зараз немає тотального розгулу бандитизму?

***

Найближчі часи обіцяють підвищений попит на послуги недержавних силовиків. Народ буде змушений об’єднуватися, як у Чечні, у клани-тейпи, і вершити правосуддя не за писаним, а за звичаєвим правом. 

Це – природний наслідок того, що державні правоохоронні структури розкрадені і приватизовані між найбільшими угрупованнями Порошенка і Авакова. Працюють тільки на те, щоб обслуговувати інтереси цих груп, на все інше у них немає ні ресурсів, ні бажання. Криміналу нема чого боятись, якщо він не зазіхає на порошенківське чи аваківське, якщо не грає на боці опозиції. Тоді ніхто нікого не знайде.

Тому наш вихід – об’єднання і від малого до великого. Об’єднуйтеся з сусідами, патрулюйте вночі свій район (як-от ініціативи “Лицарі міста” чи “Народні дружини”). ОСББ можуть наймати охоронців для свого кварталу. 

Усвідомте – держави немає, держава померла, держава нас не захистить. Країну врятуємо тільки ми.

Як нардеп, звісно, булу робити все, щоб убивць цієї жінки-героя знайшли і покарали. І даруйте, не готовий гарантувати, що це станеться у законний спосіб.

Ігор Луценко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 січня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова