Іван Крулько: «Слуги народу» вкотре продемонстрували зневагу до національних інтересів і потреб людей

Неучасть депутатів від монобільшості у скликаному на вимогу президента позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради свідчить, що владна команда не зацікавлена у покращенні життя українців та вирішенні важливих для держави питань. Натомість «слуги народу» віддали перевагу літньому відпочинку.

На цьому наголошували депутати від фракції «Батьківщина» під час своїх виступів на позачерговому засіданні парламенту, коли розглядалися проєкти постанов про скасування законів про приватизацію ОПК і так званої «судової реформи».

В залі парламенту було зареєстровано 99 народних депутатів.

«Ця сесія Верховної Ради, що завершується цього тижня, ознаменувалася тим, що жодного рішення ні для лікарів, ні для вчителів, ні для пенсіонерів, ні для соціально незахищених верств населення ухвалено не було. І рівень життя людей падає. Але при цьому для дерибану землі, для грального бізнесу, для розпродажу стратегічної власності, для так званої «судової реформи» час знаходиться. Люди чекають, щоб хоч якісь рішення дійсно ухвалювалися в їхніх інтересах. І за це виступає «Батьківщина», – сказав  під час свого виступу заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

На його думку, намагання влади впровадити «судову реформу» зводиться до того, щоб підпорядкувати під себе судову систему, щоб суди виносили рішення не відповідно до закону, а відповідно до «телефонного» права.

У свою чергу, заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв обурився, що попри те, що позачергове засідання було скликано на вимогу президента, до порядку денного від влади не було внесено жодного питання.

«Ми бачимо, хто є в залі, ми бачимо, як працює правляча партія. І це відповідь на всі запитання. Це засідання скликав президент, не внісши жодного питання. Всі питання внесені опозицією, бо це єдиний спосіб привернути ще раз увагу до того, що ви витворяєте з оборонним комплексом України. Може, ви забули, що це ви ліквідували закон про особливості великої приватизації, тепер немає переліку підприємств, які підлягають або не підлягають приватизації. Це був єдиний спосіб, щоб врятувати оборонний комплекс від остаточного розпаду», – переконаний народний депутат.

Заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко констатував, що в залі Верховної Ради серед депутатів не відбуваються дискусії, тому «штампуються» закони, більшість із яких не відповідають Конституції України.

«Хто в залі дискутував з приводу того, які мають бути люди в наглядовій раді ОПК, який вони будуть мати доступ до державної таємниці? Яким чином вони будуть відповідати перед країною за обороноздатність, якщо показуватимуть погані результаті, як це є в «Укрзалізниці», в «Укрнафті», в «Укренерго» тощо», – риторично запитав Вадим Івченко.

Всі внесені до порядку денного проєкти постанов були відхилені.

Нагадаємо, законопроєкт про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності Юлія Тимошенко назвала «руйнацією нашої обороноздатності та капітуляцією перед ворогом».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова