Григорій Немиря зустрівся з делегацією Чехії

Сьогодні, 15 березня 2024 року, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря провів зустріч з делегацією партії Чехії TOP 09 на чолі з депутатом парламенту Чеської Республіки Ондржеєм Коларом.

«Ми дуже вдячні, що ви знову приїхали до нас. Це мужній крок. Це солідарність в дії. Ми дуже раді, що політична родина Європейської народної підтримує нас та є нашим надійним партнером», – наголосив Григорій Немиря.

Він поінформував делегацію про поточну ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та нещодавні атаки кремля на мирні міста.

«Україна та українці стали взірцем того, як потрібно боронити свою свободу та незалежність. Ми приїхали, щоб допомогти українцям. Ми дуже раді бути в Україні з нашим другим візитом. Сподіваємося, що обладнання та медикаменти, які ми привезли, допоможуть вам»,  – зазначив Ондржей Колар.

«Сьогодні вночі я прокинувся від сигналу повітряної тривоги. Ви кожен день це чуєте. Кожен день гинуть люди. Я хочу, щоб громадяни Чехії це розуміли і допомагали Вам усім можливим», – додав він.

У зустрічі також брали участь перший заступник Голови виконавчого секретаріату партії «Батьківщина» Олена Шустік та представники молодіжного крила партії «Батьківщина» – «Батьківщина молода».

Чеська делегація відвідала Харків, Київ, Бучу, Бородянку та Ірпінь і привезла допомогу – машину для військових, обладнання та медикаменти.

 

Довідково.

11 червня 2009 року Карел Шварценберг (відомий як голова МЗС, щирий друг України) і Мирослав Калоусек заснували нову консервативну партію під назвою TOP 09.

Партія, як і «Батьківщина», є членом Європейської народної партії та Міжнародного демократичного союзу.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 84 партії та партнери з 44 країн,  Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 12 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 10 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова