Григорій Немиря зустрівся із представниками Європарламенту

У понеділок, 15 січня, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч із представниками Європейського Парламенту – Співголовою ПА ЄВРОНЕСТ Ребеккою Хармс, доповідачем Європарламенту по Україні Міхаелєм Галєром та головою групи Друзів України в Європарламенті Петрасом Ауштревічусом.

Сторони обговорили  політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також питання міжпарламентського співробітництва.

Особливу увагу було приділено боротьбі з корупцією в Україні та загрозливій ситуації, яка утворилася в цій галузі в нашій державі.

FullSizeRender

Окремо йшлося про дотримання прав і свобод людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які залишилися на тимчасово окупованій частині території Донбасу.

У зв’язку з цим Григорій Немиря поінформував своїх співрозмовників про неприпустиму ситуацію, що склалася з виплатами пенсій громадянам України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу, та вимушеним переселенцям, і про перешкоди, які чинить керівництво парламенту щодо розгляду народними депутатами законопроекту №6692, який врегульовує це питання.

Заступник Голови партії «Батьківщина» наголосив на тому, що сьогодні направить листа до Європейської Комісії з проханням при обговоренні можливості відновлення надання Україні макрофінансової допомоги ЄС включити в список попередніх умов внесення до порядку денного ВРУ зазначеного законопроекту та позитивного вирішення питання щодо виплати пенсій цим категоріям громадян України.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова