Григорій Немиря закликав внести зміни до Закону України «Про санкції»

Заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря закликав внести зміни до Закону України «Про санкції» з метою збільшення часу, що надається парламенту для вивчення питань, які регулюються цим законодавчим актом.

Про це він заявив під час обговорення на засіданні Верховної Ради проєкту постанови про затвердження рішення Ради національної безпеки й оборони України від 1 лютого 2021 року «Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Республіки Нікарагуа» від 01.02.2021 № 01-01/45.

«Безумовно, щодо суті постанови, то фракція «Батьківщина» підтримує введення санкцій проти Нікарагуа. Що стосується причин цього кроку, то тут не може бути сумнівів», – наголосив політик.

«Що ж стосується непоодиноких спроб вирішити це питання, включаючи  комунікацію міністерства закордонних справ, проєкту розпорядження уряду, який було прийнято ще в жовтні минулого року, то не було жодної реакції. Але я хочу звернути увагу на структурну проблему: лише  48 годин дається Верховній Раді для прийняття таких рішень. Уявіть собі, що якби це був не пленарний тиждень або час, коли парламент не збирається на сесію. Я вважаю, що за уроками розгляду цього питання мають бути внесені зміни до закону України про санкції для того, щоб Верховній Раді надавався раціональний проміжок часу, який би дозволив їй у майбутньому більш ретельно і системно розбиратися з питаннями  введення санкцій щодо інших країн», – резюмував Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова