Григорій Немиря: США втомилися від української влади, а не від України

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря наголосив, що Сполучені Штати Америки втомилися не від України, а від тих, хто перебуває у владі.

Про це він заявив в ефірі програми «Чорне дзеркало» на телеканалі  «Інтер».

«США втомилися не від України, США втомилися від української влади. Це стосується і нової адміністрації, і адміністрації Барака Обами», – зауважив Немиря.

Окрім того, політик звернув увагу на проблеми у налагодженні зв’язків керівництва України з адміністрацією Дональда Трампа через численні заяви українських високопосадовців під час виборчої кампанії в США.

«Перше враження від української влади було зіпсовано, а у першого враження немає другого шансу. Лише пригадайте заяви українських міністрів та колишнього прем’єра протягом 18-ти місяців виборчої кампанії в США», – зауважив голова парламентського комітету.

Крім того, Григорій Немиря нагадав про відповідальність перед власним народом тих, хто приходить до влади.

«Зараз у США 45-й президент, а в Україні – 5-й. А що ми зможемо згадати про 5-го президента, коли до влади в Україні прийде 45-й президент? Невиконані обіцянки, проголошені під час інавгураційної промови у 2014 році: дипломатичний прорив – новий безпековий договір, який би гарантував територіальну цілісність та суверенітет України замість Будапештського Меморандуму; безвізовий режим з ЄС для наших громадян з січня 2015 року та подолання корупції? Жодна з цих обіцянок не виконана!» – наголосив він.

Григорій Немиря також звернув увагу на відсутність в Україні надійної системи стримувань і противаг. Зокрема, це стосується неефективного і залежного парламенту.

Читайте також:

Сергій Соболєв: Адміністрація президента Трампа змінить політику США щодо України

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова