Григорій Немиря: «Батьківщина» чекає відповіді Президента щодо створення Уряду національної єдності

Сьогодні Заступник голови Партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря закликав Президента України надати відповідь на пропозицію «Батьківщини» створити Уряд національної єдності.

Про це він заявив з парламентської трибуни, виступаючи перед голосуванням за Проєкт Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, урядів та парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій стосовно неприйнятності військового шантажу відносно України з боку Російської Федерації, який вона здійснює з метою недопущення реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України (6543), який пізніше було ухвалено 282 народними депутатами.
«Фракція «Батьківщина» підтримує цю заяву, ми є її співавторами. Але хочу нагадати, що за час парламенту минулого скликання і цього парламенту подібних заяв та постанов було прийнято вже близько 40. Хочу також опустити багатьох на землю і звернути увагу на такий факт – на сьогодні жоден міжнародний партнер України не готовий надати свої збройні підрозділи у випадку найгіршого сценарію. Тому це означає, що ми маємо не лише зробити вибір, але і його захистити», – сказав Григорій Немиря.
«Вчора Юлія Тимошенко офіційно звернулася до Президента Зеленського з пропозицією створити Уряд національної єдності й розпочати консультації з цього приводу. Минула доба. Ми не почули жодної відповіді. Сьогодні з цієї трибуни «Батьківщина» ще раз звернулася до Президента Зеленського з пропозицією створити Уряд національної єдності. За вами слово, Пане Президент», – підсумував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова