ГПУ готова висунути підозри у скоєнні злочинів проти Савченко 7 громадянам Росії

Генеральна прокуратура України готова пред’явити підозри 7 російським службовцям у зв’язку з незаконним утриманням під вартою української льотчиці Надії Савченко в Російській Федерації.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник генпрокурора України Юрій Столярчук.

За його словами, Генпрокуратура має підстави повідомити низці посадових осіб РФ про підозру у вчиненні тих чи інших кримінальних злочинів щодо Савченко.

«Генпрокуратура офіційно зверталася із запитом до Генпрокуратури РФ про те, щоб була надана правова допомога, щоб здійснити повідомлення про підозру у кримінальному провадженні для вручення роз’яснення прав підозрюваним особам. Їх семеро. Це громадяни, службовці, навіть високопосадовці РФ», – заявив Юрій Столярчук.

Серед підозрюваних – працівники СК РФ, судді, які виносили рішення про арешт Савченко, та високопоставлені чиновники РФ.

Нагадаємо, що вчора лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала міжнародну спільноту до тиску на псевдосуд у справі Савченко.

«Наша команда робить все можливе для того, щоб лідери світу в деталях розуміли, що жодне звинувачення проти Наді не має під собою юридичних підстав і що за нормами міжнародного права Надія Савченко як народний депутат від нашої фракції та представник України в ПАРЄ не може бути ув’язненою», – наголосила Тимошенко.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова