Голосування за мовний закон – чергове підтвердження фальшивого патріотизму Порошенка, – Іван Крулько

Голосування за мовний закон вкотре підтвердило фальшивий патріотизм Петра Порошенка та його команди.

Так заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько  прокоментував результати голосування, коли представники БПП тільки з 5 спроби спромоглися підтримали законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної.

«Не грайтесь національними інтересами. Не вішайте бігборди, що мова об’єднує, водночас торпедуючи закон про мову, який об’єднував більшість парламентських фракцій», – наголосив політик.

За словами заступника Голови партії «Батьківщина», БПП таки дав потрібну кількість голосів під тиском парламенту, коли всі депутати почали кричати «Ганьба!»

Натомість «Батьківщина» одноголосно підтримала за основу комітетський законопроект №5670-д, який є найбільш опрацьований комітетом і громадськістю.

«Він не ідеальний. Над ним ще треба працювати до другого читання, щоб він мав дієві механізми розвитку та захисту української мови як державної. Захистити власну мову – це обов’язок парламенту, щоб державна мова мала належний статус.  Якщо ми не захистимо, то це не зробить жодна інша країна!» – наголосив Іван Крулько.

У своєму виступі народний депутат також нагадав про те, що у ВРУ «Батьківщина» послідовно захищала українську мову як державну (під час мовного Майдану та коли у ВРУ внесли законопроект «Колесніченка-Ківалова»), і виступала за захист мов нацменшин, яким загрожує зникнення і які є спадком Європи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова