До регіональних команд «Батьківщини» приєднуються знані авторитети

До команди Запорізької обласної партійної організації «Батьківщина» долучився ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Тимофійович Богданов.

Про це повідомив голова Запорізької обласної парторганізації «Батьківщина» Владислав Куценко.

Він зазначив, що разом із «Батьківщиною» Ігор Богданов піде у депутати Запорізької обласної ради.

«Вчений, досвідчений керівник, академік та справжній патріот рідної землі! Людина, яка не словом, а ділом досягає успіхів на науковій ниві. Все це про Ігоря Богданова», – наголосив Владислав Куценко.

Голова обласної парторганізації також зазначив, що Ігор Богданов є доктором педагогічних наук, членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України, професором, має відзнаку «Заслужений діяч науки й техніки України».

«Знаю, що досвід, фах та життєвий шлях Ігоря Богданова будуть запорукою успіху на цих місцевих виборах! Разом до перемоги!» – переконаний Владислав Куценко.

 

Нагадаємо також, що до команди Запорізької «Батьківщини» долучився чинний голова Запорізької районної державної адміністрації Роман Полієктов, призначений на посаду президентом Володимиром Зеленським кілька місяців тому.

Крім того, в Одеській міській раді створено депутатську групу «Батьківщина», до якої увійшли 5 депутатів, які раніше були членами інших фракцій.

Вінницька ж «Батьківщина» поповнила свої лави трьома новими партійцями та новими очільниками у чотирьох партійних осередках.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова