«Батьківщина» поповнюється новими сильними кадрами

Після обрання нового керівника Запорізької обласної партійної організації «Батьківщина», до парторганізації приєднуються нові сильні кадри.

Новообраний голова Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко повідомив про поповнення – до команди долучився чинний голова Запорізької районної державної адміністрації Роман Полієктов, призначений на посаду президентом Володимиром Зеленським кілька місяців тому.

«Роман – професіонал своєї справи, грамотний менеджер і управлінець. Людина, яка прийшла міняти життя в Запорізькому районі на краще, але йому стало тісно і некомфортно в середовищі так званих «слуг». Тому Роман сьогодні з нами, з «Батьківщиною». Йде на місцеві вибори з командою професіоналів, щоб реально попрацювати в інтересах Запорізького краю. Ну, а зі «слугами» він попрощався і подав їм відповідну заяву», – повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук Владислав Куценко.

Нагадаємо, в Одеській міській раді створено депутатську групу «Батьківщина», до якої увійшли 5 депутатів, які раніше були членами інших фракцій.  А Вінницька «Батьківщина» поповнила свої лави трьома новими партійцями та новими очільниками у чотирьох партійних осередках.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова