Для України Міжпарламентський союз є прикладом формування міцних засад парламентаризму, – Олена Кондратюк

Сьогодні вкрай важливо використовувати всі наявні платформи та інструменти публічної, культурної, міжпарламентської дипломатії для протидії та засудження російської агресії й окупації територій України.

На цьому наголосила віцеспікерка Верховної Ради, народний депутат від “Батьківщини” Олена Кондратюк під час відкриття фотоекспозиції, присвяченої 130-й річниці Міжпарламентського союзу.

«Цьогоріч на 140-ій асамблеї Міжпарламентського союзу було вперше ухвалено українську резолюцію, щодо неприпустимості використання найманців та іноземних бойовиків, як засобу підриву миру, міжнародної безпеки, територіальної цілісності держав і порушення прав людини. Ми вдячні за підтримку цієї резолюції», – підкреслила Олена Кондратюк.

За словами віцеспікерки, Міжпарламентський союз є унікальною платформою співробітництва та діалогу, розвитку демократії, зміцнення парламентаризму в усьому світі. На сьогодні він об’єднує законотворців 179-и країн.

Як заступниця Голови Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському союзі, Олена Кондратюк запевнила, що українська парламентська делегація буде і надалі активно працювати в рамках об’єднання та відстоювати там українські позиції.

«Як співголова МФО «Рівні можливості» також відзначу активну роботу Союзу щодо впровадження гендерної рівності, забезпечення участі жінок в політиці та парламентській діяльності», – зазначила Олена Кондратюк.

Заступниця голови Верховної Ради також подякувала організаторам фотоекспозиції та привітала представників дипломатичного корпусу, які взяли участь в її відкритті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова