Депутати від «Батьківщини» подбали про захист медпрацівників Рівненщини

Депутати ВО «Батьківщина» забезпечили медичних працівників Рівненської області індивідуальними засобами захисту.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці нардеп 8-го скликання Сергій Євтушок.

Екснардеп разом із народним депутатом Верховної Ради Олександром Абдуліним передали захисні костюми, окуляри та багаторазові маски для медичних працівників Сарненщини, а також забезпечили засобами захисту медичні мобільні бригади доставки хворих Сарненського та Немовицького ЦПМСД та працівників реанімації.

«З огляду на останні результати обстежень, схоже, що коронавірус набирає обертів, ми наближаємося до піку захворюваності. Не всі лікарі нині можуть критично говорити про реальний стан забезпечення засобами індивідуального захисту, проте ми розуміємо, що перші, хто наражається на небезпеку, приймаючи хворих, – це медпрацівники», – зазначив Сергій Євтушок.

Нагадаємо, «Батьківщина» від самого початку епідемії допомагає боротися з пандемією коронавірусу. Так, активісти регіональних партійних осередків провели низку благодійних акцій, підтримавши пенсіонерів, малозабезпечені сім’ї, одиноких мам, лікарів і медичні установи. Вони роздають місцевим жителям захисні маски, антисептики, засоби захисту від респіраторного зараження. З ініціативи депутатів обласних рад від «Батьківщини» проведено позачергові засідання для перегляду коштів обласних бюджетів, щоб закупити тести, медичне обладнання, захисні маски і костюми для лікарів. Виділені кошти також йдуть на придбання апаратів штучного дихання, дезінфікуючі засоби, ремонт інфекційних відділень лікарні.

З початку квітня через загострення ситуації з COVID-19 на півночі Рівненщини депутати ВО «Батьківщина» докладають максимальних зусиль для боротьби з хворобою і протидії її розповсюдженню.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова