Депутати від «Батьківщини» допомагають боротися з епідемією коронавірусу найбільш ураженим від хвороби регіонам

У північній частині Рівненської області значно загострилася ситуація у зв’язку з поширенням COVID-19 – депутати ВО «Батьківщина» докладають максимальних зусиль для боротьби з хворобою і протидії її розповсюдженню.

Так, за дорученням народного депутата України Олександра Абдулліна «батьківщинівці» Рівненщини надають благодійну допомогу, забезпечуючи місцевих жителів, медиків та військовослужбовців захисними масками і дезінфікуючими речовинами.

«Головне зараз – не бути байдужими, не закриватися від світу, а навпаки, розуміти, що зараз ми, як ніколи, маємо допомагати та підтримувати один одного», – переконаний Олександр Абдуллін.

Насамперед, враховуючи відсутність засобів індивідуального захисту для лікарів, які в посиленому режимі надають допомогу інфікованим пацієнтам, прийнято рішення про забезпечення захисних масок у заклади охорони здоров’я.

Зважаючи на динаміку розповсюдження хвороби, на 30 тисяч гривень було закуплено матеріал для пошиття масок багаторазового використання, які «батьківщинівці» роздадуть на Рівненщині.

П’ять тисяч масок у райлікарню цими днями надав голова Костопільської райради Сергій Ткачук.

 

Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов передав п’ять тисяч масок військовослужбовцям у Сарненський військкомат, у заклади сільської медицини, заклади охорони здоров’я вторинного рівня тощо.

Забезпеченням найнеобхіднішим для боротьби з епідемією опікуються і міський голова Дубровиці Богдан Микульський, а також депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик.

«З огляду на гостру ситуацію в області, особливо в північній її частині, ми не маємо стояти осторонь і спостерігати сумну динаміку розповсюдження інфекції», – коментує нардеп 8-го скликання Сергій Євтушок, який перебуває нині на Сарненщині.

Також сарненські «батьківщинівці» підтримали виділення на боротьбу з поширенням коронавірусу з районного бюджету близько 1,3 мільйона гривень, а з міського – 500 тисяч гривень.

   

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова