Ця влада безповоротно втратила довіру українців, – Сергій Євтушок

Вибори – це єдиний демократичний процес, який може зняти напруження у суспільстві, викликане нищівним державним управлінням цієї влади.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час «Великого ефіру зі Світланою Орловською» на телеканалі «NewsOne».

«На сьогодні уряд не має міцного фундаменту, на який міг би опиратись. Коаліційна більшість відсутня, дві провладні парламентські фракції не налічують 226 народних депутатів, і для ухвалення реальних рішень їм часто просто не вистачає голосів», – сказав він.

Як зауважив Сергій Євтушок, легітимність нинішньої влади вже давно під великим питанням.

«Але найголовніше – чинна влада втратила довіру українців, ту найважливішу складову, на якій мають ґрунтуватися усі процеси в демократичній державі», – наголосив парламентар.

Він переконаний, що саме нищівна філософія державного управління, яку сповідує наша влада, є причиною загострення суспільних настроїв в Україні, і єдиним демократичним процесом, що може зняти напруження, є вибори.

«Що ми, українці, спостерігаємо в нашій країні сьогодні? Це постійно зростаючий рівень корупції, що обговорюється на найвищих рівнях уже навіть поза межами нашої держави на тлі обкрадання простих людей, у яких забирають останнє. Тими ж тарифами український народ перетворюють на жебраків. Це шлях в нікуди. Необхідно негайно це припинити – повністю відсторонити чинну державну виконавчу гілку влади», – зазначає народний депутат.

Сергій Євтушок наголошує: «Якщо влада сама не хоче служити своєму народові, який тимчасово обрав їх на цю службу, то вона має піти».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова