«Батьківщина» змобілізована і закликає діяти, – Валентин Наливайченко

«Батьківщина» закликає до відповідального лідерства й дій, спрямованих на захист держави.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко у кулуарах парламенту.

«Лідер Юлія Тимошенко чітко озвучила нашу позицію у парламенті: перше – діяти, друге – хто розгубився, то хай йде геть з влади! Настав час для лідерів, рішучих дій та відповідальних наслідків», – наголосив він.

Валентин Наливайченко нагадав, що «Батьківщина» по всій Україні закликає підтримати Територіальну оборону – всіма силами й засобами.

«У парламенті ми маємо проголосувати за виділення всіх сил і засобів для реальної підтримки територіальної оборони – зброя, набої, зв’язок, пункти резерву і т.д. «Батьківщина» також зареєструвала і вимагає проголосувати законопроєкт, який дозволить суттєво збільшити утримання наших ЗСУ», – сказав депутат.

Валентин Наливайченко уточнив, що окрім збільшення соціального забезпечення та підвищення зарплат військовослужбовців, потрібно посилити страхові гарантії для їхніх сімей.

На міжнародній арені, переконаний політик,  українській владі треба домагатися жорстких санкцій проти Кремля.

«Потрібно санкцій та серйозних обмежень для депутатів Держдуми, російських можновладців, які підтримують це шоу з визнанням ЛДНР. Бо це – визнання окупації українських територій. Щобільше, маємо вже пряме вторгнення російських військ на нашу територію», – пояснив парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова