Борис Тарасюк: Підрив трансатлантичної єдності – це мета російських агресивних дій

17 вересня в Києві відбувся 7-й Євроатлантичний безпековий форум за участі понад 150 високопосадовців, представників міжнародних організацій, громадянського суспільства, експертів з України, Німеччини, США, Канади та країн ЄС.

Співорганізаторами форуму виступили Інститут Євроатлантичного Співробітництва разом з Фондом Конрада Аденауера в Україні, яких об’єднує співпраця вже майже чверть століття. За ці роки було проведено сотні заходів в різних регіонах нашої держави.

Цього року Євроатлантичний форум проходив у драматичні часи для України та всієї трансатлантичної спільноти. Головною темою дискусій був порядок денний солідарності у часи викликів трансатлантичній безпеці.

Під час трьох панельних дискусій форуму були порушені питання викликів і загроз трансатлантичній безпеці; адекватності реакції НАТО, США та інших держав на російську агресію проти України, а також питання загроз, які несе гібридна війна Росії.

Сьогодні ми відчуваємо виклики, які йдуть з різних сторін і від ступеня трансатлантичної єдності та солідарності залежить спільна відповідь російському агресору, підривні дії якого спрямовані не лише проти України, але і проти членів НАТО та інших країн світу. Саме підрив трансатлантичної єдності є метою російських агресивних дій.

Форум став можливістю обговорити ці виклики та можливі шляхи їх подолання. Підсумовуючи можна сказати, що головною цінністю є солідарність і саме від неї залежить чи зможемо ми стримати агресора – Російську Федерацію.

Борис Тарасюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова