Борис Тарасюк: Необхідно змінювати систему управління державою

Попри те, що курс в України визначений і українці виступають за євроінтеграцію, однак сама держава крокує у неправильному напрямку.

Про це у коментарі INTV перед початком Всеукраїнського форуму «Новий курс України», ініційованого лідером «Батьківщини», Юлією Тимошенко заявив заступник Голови партії Борис Тарасюк.

«Курс у президента і уряду ніби правильний, але йдеться неправильним шляхом. Тому на цьому форумі буде спроба показати, яким шляхом треба обирати курс для нашої держави. Аби не було постійної критики. Тому що на Заході обіцяється президентом одне, а робиться зовсім інше в країні. Подивіться, що сталося з Антикорупційним судом і так скрізь, де не візьми. Питання мирного врегулювання – нічого не робиться. Взято неправильний курс. От який він має бути – я думаю, що ми нині почуємо», – сказав народний депутат.

За його словами, кожна політична сила щось обіцяє напередодні виборами, але лише конкретна робота, після приходу цієї політичної сили до влади, може показати – вона виконує чи не виконує. А далі вже виборцям судити, чи вони не помилилися.

«Я думаю, що якраз «Батьківщина» знає, що робити і як робити. І сьогодні ми почуємо, який має бути курс України, для того аби нам всім громадянам України не було соромно за свою країну», – зазначив Борис Тарасюк.

На переконання парламентарія, «жити по-новому» українці, на жаль, не почали.

«Прожитковий рівень падає, ціни на комунальні послуги, на газ, на електрику зростають. І, звичайно, що говорити тут що ми живемо по-новому нема сенсу. Так само як обіцяли нам за 2 тижні закінчити з війною, а війна триває ось уже 225 тижнів. Тобто, є багато речей, які треба переводити від гасел, закликів до конкретної роботи. «Батьківщина» має для цього відповідні кадри, «Батьківщина» має досвід і я думаю, що вона не підведе виборців», – наголосив заступник Голови партії.

«Те, що треба змінювати концепцію управління в державі, те, що треба міняти і стверджувати принципи і пріоритети – це однозначно треба. Без цього нічого не буде, ніяких змін. «Батьківщина» готова до цієї роботи і нинішній форум покаже у якому напрямі ця робота має проводитися», – підсумував Борис Тарасюк.

INTV, 15 червня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова