«Батьківщина» підтримала акцію протесту проти фальсифікації виборів у Кривому Розі

«Батьківщина» підтримала багатотисячну акцію протесту проти фальсифікації результатів другого туру виборів мера, яка відбулася минулої неділі у місті Кривий Ріг.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

«Наша партійна організація засвідчила свою повну солідарність з демократичними силами Кривого Рогу, адже нас усіх однаково турбує, щоб ніхто не зазіхав на ідеали демократії», – зазначив заступник голови обласної парторганізації Олег Робкін.

КрРіг2

Нагадаємо, за результатами виборів представник «Опозиційного блоку» Юрій Вілкул переміг свого опонента Юрія Милобога з відривом менше 800 голосів, що і викликало масове обурення людей.

До того ж, у віддаленому районі міста – Інгулецькому, де демократичні сили фізично не змогли налагодити належний контроль за виборчим процесом, зафіксовано небачено високу, порівняно з іншими районами, явку виборців і таку ж підтримку екс-«регіонала».

КрРіг3

Дніпропетровський окружний адміністративний суд, який упродовж двох днів розглядав скаргу Юрія Милобога, відмовив у проведенні перерахунку голосів. Криворіжці у чесність виборів не вірять.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, на підтримку однопартійцям з Кривого Рогу прибули групи активістів з Криворізького, Широківського, Софіївського районів, Жовтих Вод, а також члени бюро обласної парторганізації.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова