«Батьківщина» вимагає розслідувати факт перешкоджання нардепом Пономарьовим журналістській діяльності

«Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів не зволікати з розслідуванням ганебного факту перешкоджання журналістській діяльності народним депутатом Пономарьовим, який силою відібрав телефони у представників ЗМІ.

Про це під час спільного брифінгу депутатів від «Батьківщини» заявив перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

Він нагадав, що вчора після чергового звернення до СБУ, Генпрокуратури  та РНБО щодо фактичного знищення 20 танків, до нього в кулуарах парламенту підійшов один з фігурантів цієї справи, депутат Олександр Пономарьов, та емоційно розповідав про те, як він себе захищатиме.

За словами Сергія Соболєва, цю розмову було знято на відео журналістами відомих видань.

«Ця особа вихопила в журналістів мобільні телефони, на які вони знімали цю розмову. Більше того, Пономарьов заявив, що ніколи не віддасть ці телефони», – розповів депутат від «Батьківщини».

На переконання політика, це безпрецедентний випадок в історії українського парламенту.

«Я не пам’ятаю, щоб так зухвало, прикриваючись статусом народного депутата, намагались перешкоджати діяльності акредитованих у парламенті журналістів», – обурився Соболєв.

Він також зазначив, що акредитовані журналісти мають повне право знімати будь-яку інформацію і це зобов’язує публічних осіб дотримуватися норм етики, норм законів та Конституції України.

«Цей випадок буде тестом і для парламенту, і для журналістської спільноти: чи дозволимо ми так поводитись таким «хазяїнам країни», тим, хто думає, що за гроші можна зробити все. Чи доведемо ми, що в Україні є свобода слова, захист журналістської професії та захист висловлювань», – заявив перший заступник Голови фракції.

Політик висловив сподівання, що правоохоронні органи, які швидко відреагували на відповідне правопорушення, так само швидко завершать розслідування цієї справи та встановлять істину, так само, як і по фактам зниження боєздатності нашої країни.

Читайте також:

Сергій Соболєв вимагає негайно провести розслідування щодо використання неякісної оливи для танків

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова