«Батьківщина» вимагає розгляду законопроєктів, які покращують життя людей

«Батьківщина» наполягає визнати невідкладними та проголосувати за законопроєкти, які покращують життя людей.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу в сесійній залі.

За словами парламентаря, Верховна Рада включила «турборежим» та б’є рекорди за кількістю законопроєктів у порядку денному. Проте, всі вони стосуються переважно чиновників, органів влади, а не людини.

З огляду на це Іван Крулько звернувся до монобільшості з пропозицією формувати порядок денний так, щоб один законопроєкт стосувався чиновників, суддів, а один – українців: «Тоді люди скажуть, що цей парламент є народним, що вони не помилились із вибором».

Народний депутат наголосив, «Батьківщина» зареєструвала законопроєкти, орієнтовані на покращення життя кожного українця.

Зокрема, йдеться про законопроєкт №1177 щодо зниження тарифів на газ для людей, що  передбачає зниження доходів газовидобувних кампаній і спрямування всього газу українського видобутку на потреби населення. Окрім того, законопроєкт №1172 – про підвищення пенсій до рівня, не нижче  прожиткового мінімуму (або до 3094 грн), № 1173 – про  збільшення допомоги при народженні дитини.

«Сьогодні 80% українців розраховують на покращення життя. І ми не маємо права зрадити їхнім сподіванням», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова