«Батьківщина» підтримує законопроект, який зніме фінансове навантаження з сільгосппідприємств

Фракція «Батьківщина» підтримала у першому читанні законопроект №2229 про внесення змін до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» щодо уточнення та приведення у відповідність об’єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

У проекті закону, автором якого є депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок, йдеться про повернення пільг сільськогосподарським товаровиробникам, які обрали спрощену систему оподаткування.

«На сьогодні для багатьох сільськогосподарських підприємств, платників єдиного податку, зобов’язання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пенсій є непосильним тягарем», – зазначив Сергій Євтушок, виступаючи з парламентської трибуни.

Зі свого боку його колега, депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко зазначив, що з набуттям чинності змін до Податкового кодексу України, сільськогосподарські виробники, які відтепер належать до четвертої групи платників єдиного податку, повинні відшкодувати фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

«Зняття цього фінансового навантаження сприятиме підтримці сільськогосподарських товаровиробників, які обрали спрощену систему оподаткування», – сказав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова