«Батьківщина» підтримала законопроекти щодо захисту прав вимушених переселенців

Фракція «Батьківщина» одностайно підтримала два законопроекти з пакету законодавчих ініціатив щодо захисту прав і свобод вимушено переміщених осіб.

Зокрема, це Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (щодо отримання комунальних послуг) № 2481 – 277 голосів  та Проект Закону про внесення змін до ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» № 4022а – 281 голос.

«Ці законопоекти чекали на наше рішення довгих два місяці. Дуже показово, що представники усіх фракцій підтримали їх. Я сподіваюся, що таку підтримку отримають й інші законопроекти щодо захисту прав і свобод майже двох мільйонів наших громадян – вимушених переселенців», – сказав голова Комітету ВРУ з прав людини, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря, виступаючи з парламентської трибуни.

Зі свого боку, його колега по фракції Олексій Рябчин зауважив, що «ми повинні боротись не лише за території, а й за серця та розуми українців, які опинились в окупації, як це роблять наші хлопці на фронті».

Ухвалення зазначених законопроектів, які були підготовлені Комітетом ВРУ з прав людини, мають позитивні висновки та узгоджені з органами виконавчої влади і громадським експертним середовищем, дасть можливість підготувати їх до другого читання та винести на розгляд у визначений найближчим часом тематичний день розгляду законопроектів з питань ВПО.

Нагадаємо, що Комітет з прав людини планує провести найближчим часом тематичний розгляд у Верховній Раді України законопроектів з питань захисту прав і свобод ВПО. Пакет законопроектів спрямований на вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також:

Олексій Рябчин: Верховна Рада підтримала два законопроекти для переселенів зі Сходу

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова