«Батьківщина» підтримала висунення Олега Сенцова на Нобелівську премію миру

«Батьківщина» підтримала Заяву Верховної Ради України до Норвезького Нобелівського комітету щодо висунення кандидатури Олега Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру.

«Олег Сенцов, безумовно, заслуговує на Нобелівську премію миру. Ми маємо зробити все можливе, щоб Олег Сенцов жив», – заявив з парламентської трибуни заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду питання.

На думку депутата, сьогодні кожна свідома та патріотична людина, як в Україні, так і за її межами, мусить потурбуватися про життя та здоров’я Олега Сенцова, який продовжує голодувати заради звільнення не особисто себе, а заради волі інших політв’язнів Кремля.

Іван Крулько також закликав світову спільноту бути разом із Україною в протистоянні агресору, що розв’язав війну на Сході і здійснив незаконну анексію Криму.

Вітчизняній владі політик порадив бути наполегливішим у питанні тиску на РФ.

«Ми закликаємо українську владу та дипломатичних  представників займатись не порожніми розмовами, а суттєво посилювати тиск на російського агресора, і рятувати життя українським політичним в’язням, зокрема Олегу Сенцову», –  резюмував заступник Голови партії «Батьківщина».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова