«Батьківщина» наполягатиме на продовженні мораторію на продаж землі на 5 років, – Костянтин Бондарєв

Продовження на рік мораторію на продаж сільськогосподарської землі – це вже велика перемога українського народу над олігархічними кланами та аграрною мафією. Проте «Батьківщина» наполягатиме на продовженні мораторію ще на 5 років.

Про це на прес-конференції заявив лідер Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

«Потужна підтримка ініціативи «Батьківщини» про продовження земельного мораторію з боку фермерів, приватних землевласників, представників аграрних профспілок і небайдужих громадян змусили владу піти на поступки», – зауважив він.

Проте, за словами Костянтина Бондарєва, на цьому партія не зупиняє боротьбу за збереження української землі й наполягатиме на тому, аби мораторій було продовжено щонайменше на п’ять років.

«Ми не допустимо розбазарювання національного скарбу в угоду купці олігархів. Долю сільськогосподарської землі має вирішувати український народ на референдумі», – вважає очільник Київської обласної парторганізації.

Політик розповів, що «Батьківщина» розробила стратегію розвитку сільського господарства в Україні з опорою на фермерські та сімейні господарства.

«За умови реалізації цієї програми за декілька років в Україні буде сформовано близько 2,5 млн сімейних та фермерських господарств, що забезпечить підвищення сільськогосподарського виробництва, збільшення продуктивності праці, зниження цін на продукти харчування та розв’яже проблему зайнятості на селі», – пояснив Бондарєв.

Костянтин Бондарєв подякував усім, хто підтримував «Батьківщину» в боротьбі за українську землю.

Нагадаємо, 7 грудня «Батьківщина» спільно з фермерами, приватними землевласниками, представниками аграрних профспілок та небайдужими до долі своєї країни громадянами вийшла до Верховної Ради на мітинг з вимогою продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Завдяки «Батьківщині» Верховна Рада проголосувала за продовження на рік мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Перед тим політична сила Юлії Тимошенко домоглася, щоб Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ таки розглянув законопроекти щодо мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова